Најдобро продавани
Акција
-35%
8985 - AVTOMOBIL SO POLNEJNE
5.499 ден.8.500 ден.
5.499 ден.8.500 ден.
-35%
8986 - AVTOMOBIL SO POLNEJNE
5.499 ден.8.500 ден.
5.499 ден.8.500 ден.
-50%
VELOSIPED 20" - 8008
3.999 ден.7.999 ден.
3.999 ден.7.999 ден.
-44%
TRICIKL - 3173
1.999 ден.3.600 ден.
1.999 ден.3.600 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159602
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-39%
8989 - МOTOR SO POLNEJNE
3.999 ден.6.600 ден.
3.999 ден.6.600 ден.
-38%
TRICIKL - 5125
1.999 ден.3.200 ден.
1.999 ден.3.200 ден.
-20%
8992 - DZIP SO POLNEJNE
12.800 ден.15.999 ден.
12.800 ден.15.999 ден.
-35%
VELOSIPED 20" - 202004
7.500 ден.11.500 ден.
7.500 ден.11.500 ден.
-35%
8986 - AVTOMOBIL SO POLNEJNE
5.499 ден.8.500 ден.
5.499 ден.8.500 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159601
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.699 ден.4.800 ден.
2.699 ден.4.800 ден.
Најново
10001 - MASA SO STOLCE

10001 - MASA SO STOLCE

2.200 ден.
Шифра на производ: 10001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- маса со столче

- р масата: 56 х 59 х 39см

- стол: 55 х 33 х 26см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS