Најдобро продавани
Акција
-30%
DOMINO - 10793
175 MKD250 MKD
175 MKD250 MKD
-25%
122537 - VELOSIPED 29 RAPID AQUA BLUE DISK
9.743 MKD12.990 MKD
9.743 MKD12.990 MKD
-30%
BAGERI SET - 11471
189 MKD270 MKD
189 MKD270 MKD
-30%
DZIP SO POLNENJE - 8156
16.799 MKD23.999 MKD
16.799 MKD23.999 MKD
-30%
DZIP - 11455
546 MKD780 MKD
546 MKD780 MKD
-30%
HEROI SET - 11264
385 MKD550 MKD
385 MKD550 MKD
-30%
ALATI SET - 11464
525 MKD750 MKD
525 MKD750 MKD
-30%
DZIP SO POLNENJE - 8885
8.393 MKD11.990 MKD
8.393 MKD11.990 MKD
-30%
DOKTOR SET - 11529
266 MKD380 MKD
266 MKD380 MKD
-30%
GUMENI FIGURI - 11287
63 MKD90 MKD
63 MKD90 MKD
-30%
DZIP SO POLNENJE - 8881
7.699 MKD10.999 MKD
7.699 MKD10.999 MKD
-30%
AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8151
6.293 MKD8.990 MKD
6.293 MKD8.990 MKD
Најново
-30%
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984
10.360 MKD14.800 MKD
10.360 MKD14.800 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
10001 - MASA SO STOLCE

10001 - MASA SO STOLCE

2.200 MKD
Шифра на производ: 10001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- маса со столче

- р масата: 56 х 59 х 39см

- стол: 55 х 33 х 26см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS