Најдобро продавани
Акција
-25%
122539 - VELOSIPED 29 RAPID PLANNER ORANGE DISK + AM
10.493 MKD13.990 MKD
10.493 MKD13.990 MKD
-30%
DZIP SO POLNENJE - 8881
7.699 MKD10.999 MKD
7.699 MKD10.999 MKD
-30%
AVTOMOBIL SO POLNEJNE LICENCIRAN - 8981
10.850 MKD15.500 MKD
10.850 MKD15.500 MKD
-30%
KAMION - 11476
455 MKD650 MKD
455 MKD650 MKD
-30%
ALATI SET - 11467
224 MKD320 MKD
224 MKD320 MKD
-25%
122531 - VELOSIPED RAPID LADY RED
9.368 MKD12.490 MKD
9.368 MKD12.490 MKD
-30%
BAGERI SET - 11470
189 MKD270 MKD
189 MKD270 MKD
-30%
BOKSERSKI SET - 11271
279 MKD399 MKD
279 MKD399 MKD
-30%
GITARA - 11282
259 MKD370 MKD
259 MKD370 MKD
-30%
DZIP - 11455
546 MKD780 MKD
546 MKD780 MKD
-30%
FARMA SET - 11533
224 MKD320 MKD
224 MKD320 MKD
-30%
AVION - 11508
196 MKD280 MKD
196 MKD280 MKD
Најново
-30%
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984
10.360 MKD14.800 MKD
10.360 MKD14.800 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
10001 - MASA SO STOLCE

10001 - MASA SO STOLCE

2.200 MKD
Шифра на производ: 10001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- маса со столче

- р масата: 56 х 59 х 39см

- стол: 55 х 33 х 26см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS