Најдобро продавани
Акција
-35%
8985 - AVTOMOBIL SO POLNEJNE
5.499 ден.8.500 ден.
5.499 ден.8.500 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159602
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-60%
TRICIKL - 5118
799 ден.1.999 ден.
799 ден.1.999 ден.
-48%
KOЛА НА ТУРКАЊЕ - 3601
419 ден.799 ден.
419 ден.799 ден.
-35%
8986 - AVTOMOBIL SO POLNEJNE
5.499 ден.8.500 ден.
5.499 ден.8.500 ден.
-38%
TRICIKL - 8906
999 ден.1.599 ден.
999 ден.1.599 ден.
-45%
TRICIKL - 5140
1.999 ден.3.650 ден.
1.999 ден.3.650 ден.
-50%
VELOSIPED 20" - 8008
3.999 ден.7.999 ден.
3.999 ден.7.999 ден.
-44%
TRICIKL - 3173
1.999 ден.3.600 ден.
1.999 ден.3.600 ден.
-38%
TRICIKL - 5125
1.999 ден.3.200 ден.
1.999 ден.3.200 ден.
-38%
TRICIKL - 5115
2.299 ден.3.700 ден.
2.299 ден.3.700 ден.
-20%
8992 - DZIP SO POLNEJNE
12.800 ден.15.999 ден.
12.800 ден.15.999 ден.
Најново
52331 - BAZEN NA DUVANJE

52331 - BAZEN NA DUVANJE

1.299 ден.
Шифра на производ: 52331
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS