Најдобро продавани
Акција
Најново
8085 - MOTOR SO POLNEJNE
3.500 ден.
3.500 ден.
8138 - DZIP SO POLNEJNE
14.400 ден.
14.400 ден.
VELOSIPED 16" - 88827
5.800 ден.
5.800 ден.
VELOSIPED 16" - 88827
5.800 ден.
5.800 ден.
8085 - MOTOR SO POLNEJNE

8085 - MOTOR SO POLNEJNE

3.500 ден.
Шифра на производ: 8085
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
EDEN MOTOR
DVE BRZINI (NAPRED NAZAD)
EDEN AKUMULATOR 6V 4.5AH
LED SVETLA + MUZIKA-USB
MAKSIMALNA NOSIVOST 20KG
DIMENZII:70x50x40sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS