Најдобро продавани
Акција
Најново
8085 - MOTOR SO POLNEJNE
3.500 ден.
3.500 ден.
8138 - DZIP SO POLNEJNE
14.400 ден.
14.400 ден.
VELOSIPED 16" - 88827
5.800 ден.
5.800 ден.
VELOSIPED 16" - 88827
5.800 ден.
5.800 ден.
8138 - DZIP SO POLNEJNE

8138 - DZIP SO POLNEJNE

14.400 ден.
Шифра на производ: 8138
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

CETIRI MOTORI
DVE BRZINI (NAPRED NAZAD)
EDEN AKUMULATOR 12V 7AH
LED SVETLA + MUZIKA-USB
OPCIJA ZA LULAJNE
MAKSIMALNA NOSIVOST 70KG
DALECINSKI UPRAVUVAS I POLNAC
DIMENZII:130x70x70sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS