Најдобро продавани
Акција
Најново
8992 - DZIP SO POLNEJNE
15.999 ден.
15.999 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE

8991 - DZIP SO POLNEJNE

10.500 ден.
Шифра на производ: 8991
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
CETIRI MOTORI
DVE BRZINI (NAPRED NAZAD)
DVA AKUMULATORI 6V 4.5AH
LED SVETLA + MUZIKA-USB
OPCIJA ZA LULAJNE
MAKSIMALNA NOSIVOST 50KG
DALECINSKI UPRAVUVAS I POLNAC
DIMENZII:110x65x70sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS