Најдобро продавани
Акција
AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8888

AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8888

16.500 MKD
Шифра на производ: 8888
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-4 MOTORI
-1 AKOMULATOR 12V 7AH
-NAPRED - NAZAD
-USB,SD-CARD,MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 8 GODINI
-LED SVETLA
-LULANJE
-MAKSIMALNA NOSIVOST 55KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 120x50x65cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS