Најдобро продавани
Акција
Најново
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
AVTOMOBIL SO POLNEJNE LICENCIRAN - 8981
  • AVTOMOBIL SO POLNEJNE LICENCIRAN - 8981

AVTOMOBIL SO POLNEJNE LICENCIRAN - 8981

15.500 ден.
Шифра на производ: 8981
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-DVA MOTORI
-EDEN AKUMULATORI 12V 7AH
-MUZIKA,USB,RADIO
-NAMENET ZA VOZRAST OD 6
-MAKSIMALNA NOSIVOST 35kg
-DVE BRZINI - NAPRED-NAZAD
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-GUMENI TRKALA
-DIMENZII:113x56x33cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS