Најдобро продавани
Акција
-23%
Кола на туркање 8926 - М
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-23%
Кола на туркање 8927
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-28%
Автомобил со полнење 8043
5.800 MKD8.000 MKD
5.800 MKD8.000 MKD
-23%
Трицикл 5115
2.299 MKD3.000 MKD
2.299 MKD3.000 MKD
-33%
Трицикл 5125
1.899 MKD2.850 MKD
1.899 MKD2.850 MKD
-27%
Лизгалка 10863
1.999 MKD2.750 MKD
1.999 MKD2.750 MKD
-23%
Автомобил со полнење 8034
4.899 MKD6.400 MKD
4.899 MKD6.400 MKD
-24%
Трицикл 5139
2.899 MKD3.800 MKD
2.899 MKD3.800 MKD
-15%
Автомобил со полнење 8069
6.800 MKD7.999 MKD
6.800 MKD7.999 MKD
-10%
Велосипед 26" BMW 8067
15.299 MKD16.990 MKD
15.299 MKD16.990 MKD
Автомобил со полнење 8034
  • Автомобил со полнење 8034

Автомобил со полнење 8034

4.899 MKD6.400 MKD
Шифра на производ: 8034
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:
-две бои : бела и жолта
-два акумулатори 6V 4AH.
-една брзини.
-два мотори.
-радио + USB за музика.
-лед диоди.
-максимална брзина 3-6км/ч.
-наменет за возраст до 4 години.
-дозволена тежина до 30кг.
-полнење од 8 до 12h.
-далечински управувач.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS