Најдобро продавани
Акција
-25%
Велосипед 26" 3148
8.500 MKD11.400 MKD
8.500 MKD11.400 MKD
-27%
Лизгалка 10863
1.999 MKD2.750 MKD
1.999 MKD2.750 MKD
-14%
Велосипед 28" 8065
7.499 MKD8.700 MKD
7.499 MKD8.700 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - М
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-20%
Трицикл 5132
1.750 MKD2.200 MKD
1.750 MKD2.200 MKD
-23%
Велосипед 26" 3139
4.999 MKD6.500 MKD
4.999 MKD6.500 MKD
-33%
Трицикл 5125
1.899 MKD2.850 MKD
1.899 MKD2.850 MKD
-11%
Велосипед 26" 8064
8.799 MKD9.900 MKD
8.799 MKD9.900 MKD
-15%
Автомобил со полнење 8069
6.800 MKD7.999 MKD
6.800 MKD7.999 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - Q
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
Автомобил со полнење 8071

Автомобил со полнење 8071

7.700 MKD
Шифра на производ: 8071
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АВТОМОБИЛ СО ПОЛНЕЊЕ АТ-A8L
Карактеристики:

-две бои: црвена и бела.
-два акумулатори 6V 4AH.
-една брзинa.
-два мотори.
-радио + USB за музика.
-лед диоди.
-максимална брзина 3-6км/ч.
-наменет за возраст до 6 години.
-дозволена тежина до 30кг.
-полнење од 8 до 12h.
-далечински управувач.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS