Најдобро продавани
Акција
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8131
3.440 MKD4.300 MKD
3.440 MKD4.300 MKD
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8814
4.160 MKD5.200 MKD
4.160 MKD5.200 MKD
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8120
4.799 MKD5.999 MKD
4.799 MKD5.999 MKD
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8818
5.120 MKD6.400 MKD
5.120 MKD6.400 MKD
-21%
MOTOR SO POLNENJE - 8104
4.999 MKD6.300 MKD
4.999 MKD6.300 MKD
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8813
3.999 MKD5.000 MKD
3.999 MKD5.000 MKD
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8106
3.680 MKD4.600 MKD
3.680 MKD4.600 MKD
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124
  • AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124
  • AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124
  • AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124
  • AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124

AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124

6.700 MKD
Шифра на производ: 8124
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-DVE BOI: ZOLTA I CRVENA.
-DVA MOTORI
-EDEN AKOMULATORI 6V 4.5AH
-EDNA BRZINA
-USB,RADIO,SD-CARD
-NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI
-LED SVETLA
-MAKSIMALNA TEZINA 30KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS