Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK - 183 x 76 cm - 44013
443 ден.590 ден.
443 ден.590 ден.
-25%
MASKA BESTWAY - 22059
218 ден.290 ден.
218 ден.290 ден.
-25%
GUMA - 27x15cm - 36013
109 ден.145 ден.
109 ден.145 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 32102
135 ден.180 ден.
135 ден.180 ден.
-25%
KAPA - 26025
195 ден.260 ден.
195 ден.260 ден.
-29%
MASA SO STOLCE - 8890
1.999 ден.2.800 ден.
1.999 ден.2.800 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 69 cm - 44083
563 ден.750 ден.
563 ден.750 ден.
-50%
SKEJBORD - 8972
650 ден.1.300 ден.
650 ден.1.300 ден.
-25%
KOLA IGRALNA BESTWAY - 119x79x59 - 93535
2.063 ден.2.750 ден.
2.063 ден.2.750 ден.
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
-25%
CAMEC -155sm x 93cm - 61099
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
МАСКА - 24037
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8151

AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8151

8.990 ден.
Шифра на производ: 8151
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-2 MOTORI
-2 AKOMULATOR 6V 4.5AH
-NAPRED - NAZAD
-USB,SD-CARD,MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI
-LED SVETLA
-LULANJE
-MAKSIMALNA NOSIVOST 35KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 100x50x49cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS