Најдобро продавани
Акција
-25%
MUSKULI - 91038
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
DUSEK - 203х117cm - 41011
743 ден.990 ден.
743 ден.990 ден.
-25%
NAOCARI - 21048
105 ден.140 ден.
105 ден.140 ден.
-25%
DUBAK GUMA - 69sm - 32096
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.599 ден.4.600 ден.
2.599 ден.4.600 ден.
-25%
GUMA LED - 254x142cm - 43252
1.388 ден.1.850 ден.
1.388 ден.1.850 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA  - 265x265x104 cm - BESTWAY - 53069
5.168 ден.6.890 ден.
5.168 ден.6.890 ден.
-25%
BAZEN 183sm - 51027
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 32102
135 ден.180 ден.
135 ден.180 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8888

AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8888

16.999 ден.
Шифра на производ: 8888
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-4 MOTORI
-1 AKOMULATOR 12V 7AH
-NAPRED - NAZAD
-USB,SD-CARD,MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 8 GODINI
-LED SVETLA
-LULANJE
-MAKSIMALNA NOSIVOST 55KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 120x50x65cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS