Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
DUSEK - 203х117cm - 41011
743 ден.990 ден.
743 ден.990 ден.
-25%
BAZEN SO POKRIV - 94x89x79 cm - 52331
974 ден.1.299 ден.
974 ден.1.299 ден.
-25%
GUMA - 84x71sm - 36128
263 ден.350 ден.
263 ден.350 ден.
-25%
GUMA - 27x15cm - 36013
109 ден.145 ден.
109 ден.145 ден.
-25%
DUSEK 183сm х 69cm - 44044
368 ден.490 ден.
368 ден.490 ден.
-25%
NAOCARI - 21002
98 ден.130 ден.
98 ден.130 ден.
-25%
GUMA - 115sm - BESTWAY - 36163
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-25%
PERNICKA - 67122
135 ден.180 ден.
135 ден.180 ден.
-25%
DUSEK - 188x71cm - 43014
825 ден.1.100 ден.
825 ден.1.100 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA - 295 x 199 x 130 cm - BESTWAY - 53093
5.363 ден.7.150 ден.
5.363 ден.7.150 ден.
-50%
SKEJBORD - 8976
499 ден.1.000 ден.
499 ден.1.000 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8978
  • AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8978

AVTOMOBIL SO POLNEJNE - 8978

11.900 ден.
Шифра на производ: 8978
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-DVA MOTORI
-DVA AKUMULATORI 6V 4.5AH
-MUZIKA,USB
-NAMENET ZA VOZRAST OD 6
-MAKSIMALNA NOSIVOST 35kg
-DVE BRZINI (SLOW-FAST)
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII:100x50x55cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS