Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK - 183 x 76 cm - 44013
443 ден.590 ден.
443 ден.590 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
GUMA KROFRNA - 107cm - 36118
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
DUSEK - 183x94sm - 43248
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
KOLA IGRALNA BESTWAY - 119x79x59 - 93535
2.063 ден.2.750 ден.
2.063 ден.2.750 ден.
-25%
VOZDUSEN DUSEK - LAZY BAG - 124536
899 ден.1.199 ден.
899 ден.1.199 ден.
-25%
DUSEK - 198x93x84cm - 43130
3.368 ден.4.490 ден.
3.368 ден.4.490 ден.
-25%
GUMA - 91040
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-29%
MASA SO STOLCE - 8890
1.999 ден.2.800 ден.
1.999 ден.2.800 ден.
-25%
PERNICKA - 67006
128 ден.170 ден.
128 ден.170 ден.
-25%
DUSEK  - 188х71 cm - 43024
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
BAZEN - 262 x 175 x 51 cm - 54006
2.624 ден.3.499 ден.
2.624 ден.3.499 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
AVTOMOBIL SO POLNEJNE LICENCIRAN - 8981

AVTOMOBIL SO POLNEJNE LICENCIRAN - 8981

15.500 ден.
Шифра на производ: 8981
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-DVA MOTORI
-EDEN AKUMULATORI 12V 7AH
-MUZIKA,USB,RADIO
-NAMENET ZA VOZRAST OD 6
-MAKSIMALNA NOSIVOST 35kg
-DVE BRZINI - NAPRED-NAZAD
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-GUMENI TRKALA
-DIMENZII:113x56x33cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS