Најдобро продавани
Акција
-25%
BOKS FIGURA - 91cm - 52152
299 ден.399 ден.
299 ден.399 ден.
-25%
TOPKA - 51sm - 31040
86 ден.115 ден.
86 ден.115 ден.
-25%
STATIVA - 137x66cm - 52123
893 ден.1.190 ден.
893 ден.1.190 ден.
-25%
KOLA IGRALNA BESTWAY - 119x79x59 - 93535
2.063 ден.2.750 ден.
2.063 ден.2.750 ден.
-25%
DUSEK  - 188х71 cm - 43024
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
KAPA - 26025
195 ден.260 ден.
195 ден.260 ден.
-25%
SET ZA CISTENJE BAZEN - 58013
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 69 cm - 44083
563 ден.750 ден.
563 ден.750 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA - 295 x 199 x 130 cm - BESTWAY - 53093
5.363 ден.7.150 ден.
5.363 ден.7.150 ден.
-25%
CAMEC - 255x127sm - 61068
4.793 ден.6.390 ден.
4.793 ден.6.390 ден.
-25%
DUSEK - 183x94sm - 43248
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
GUMA - 51sm - 91004
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
DZIP SO POLNENJE - 8156
  • DZIP SO POLNENJE - 8156

DZIP SO POLNENJE - 8156

23.999 ден.
Шифра на производ: 8156
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-4 MOTORI
-1 AKOMULATOR 12V 1000AH
-NAPRED - NAZAD
-USB,SD-CARD,MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 10 GODINI
-LED SVETLA
-LULANJE
-MAKSIMALNA NOSIVOT 70KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 140x75x70cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS