Најдобро продавани
Акција
-25%
GUMA KROFRNA - 107cm - 36118
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
BAZEN - 157x46cm - 51117
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-50%
TRICIKL - 8906
999 ден.2.000 ден.
999 ден.2.000 ден.
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-50%
SKEJBORD - 8972
650 ден.1.300 ден.
650 ден.1.300 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 274x274sm - 58000
728 ден.970 ден.
728 ден.970 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
-25%
GUMA 91sm -  BESTWAY - 36084
374 ден.499 ден.
374 ден.499 ден.
-25%
BAZEN - 104x25cm - 51115
1.043 ден.1.390 ден.
1.043 ден.1.390 ден.
-25%
MUSKULI - 32042
120 ден.160 ден.
120 ден.160 ден.
-25%
GUMA - 61sm - 36014
120 ден.160 ден.
120 ден.160 ден.
-25%
MASKA BESTWAY - 22056
293 ден.390 ден.
293 ден.390 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
MOTOR SO POLNENJE - 8104

MOTOR SO POLNENJE - 8104

6.500 ден.
Шифра на производ: 8104
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-TRI BOI: BELA,PRTOKALEVA I ZELENA
-DVA MOTORI
-DVA AKOMULATORI 6V 7AH
-EDNA BRZINA
-USB,RADIO,SD-CARD
-NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI
-MAKSIMALNA TEZINA 30KG
-LED SVETLA
-DIMENZII: 100x45x50sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS