Најдобро продавани
Акција
-25%
BAZEN - 262 x 175 x 51 cm - 54006
2.624 ден.3.499 ден.
2.624 ден.3.499 ден.
-25%
DUSEK SO LIKOVI - 188x89 cm - 43421
1.088 ден.1.450 ден.
1.088 ден.1.450 ден.
-25%
DUSEK - 198x93x84cm - 43130
3.368 ден.4.490 ден.
3.368 ден.4.490 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 32005
109 ден.145 ден.
109 ден.145 ден.
-29%
MASA SO STOLCE - 8890
1.999 ден.2.800 ден.
1.999 ден.2.800 ден.
-25%
BAZEN - 2.62 m x 1.57 m x 46 cm - 54117
2.363 ден.3.150 ден.
2.363 ден.3.150 ден.
-25%
VOZDUSEN DUSEK - LAZY BAG - 124536
899 ден.1.199 ден.
899 ден.1.199 ден.
-25%
KAPA - 26025
195 ден.260 ден.
195 ден.260 ден.
-25%
BAZEN BESTWAY - 122 x 25 cm - 91007
938 ден.1.250 ден.
938 ден.1.250 ден.
-25%
PERNICKA - 67122
135 ден.180 ден.
135 ден.180 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
BAZEN 102sm - 51024
420 ден.560 ден.
420 ден.560 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
MOTOR SO POLNENJE - 8884
  • MOTOR SO POLNENJE - 8884
  • MOTOR SO POLNENJE - 8884

MOTOR SO POLNENJE - 8884

7.200 ден.
Шифра на производ: 8884
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-1 MOTOR
-1 AKOMULATOR 6V 4.5AH
-NAPRED - NAZAD
-USB,SD-CARD,MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 5 GODINI
-LED SVETLA
-MAKSIMALNA NOSIVOST 30KG
-DIMENZII : 80x50x50cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS