Најдобро продавани
Акција
-50%
SKEJBORD - 8976
499 ден.1.000 ден.
499 ден.1.000 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.599 ден.4.600 ден.
2.599 ден.4.600 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA I TOP NA VODA I KOMPRESOR - 448х311х266см - 53349
29.243 ден.38.990 ден.
29.243 ден.38.990 ден.
-25%
GUMA LED - 254x142cm - 43252
1.388 ден.1.850 ден.
1.388 ден.1.850 ден.
-25%
GUMA - 115sm - BESTWAY - 36163
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-25%
DUSEK - 177x63x16cm - 43040
825 ден.1.100 ден.
825 ден.1.100 ден.
-29%
MASA SO STOLCE - 8890
1.999 ден.2.800 ден.
1.999 ден.2.800 ден.
-25%
GUMA - 84x71sm - 36128
263 ден.350 ден.
263 ден.350 ден.
-25%
BOKS FIGURA - 91cm - 52152
299 ден.399 ден.
299 ден.399 ден.
-25%
МАСКА - 24037
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
-25%
MASKA BESTWAY - 22059
218 ден.290 ден.
218 ден.290 ден.
-25%
CAMEC -155sm x 93cm - 61099
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984

MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984

15.000 ден.
Шифра на производ: 8984
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-DVA MOTORI
-EDEN AKUMULATOR 12V 7AH
-DVE BRZINI(NAPRED NAZAD)
-LED SVETLA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 10
-MASIMALNA NOSIVOST 50kg
-LULAJNE
-DIMENZII : 160x75x83sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS