Најдобро продавани
Акција
AVTOMOBILI SO POLNENJE - 8130

AVTOMOBILI SO POLNENJE - 8130

10.200 MKD
Шифра на производ: 8130
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-DVA MOTORI.
-DVA AKOMULATORI 6V 4.5AH
-EDNA BRZINA
-RADIO,USB,SD-CARD
-NAMENET ZA VOZRAST DO 8 GODINI
-LED SVETLA
-MAKSIMALNA TEZINA 35KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS