Најдобро продавани
Акција
-25%
BAZEN 102sm - 51024
420 ден.560 ден.
420 ден.560 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 335x335sm - 58001
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-50%
SKEJBORD - 8972
650 ден.1.300 ден.
650 ден.1.300 ден.
-25%
FILTER BESTWAY - 58012
240 ден.320 ден.
240 ден.320 ден.
-25%
BAZEN 102x25sm - 51104
645 ден.860 ден.
645 ден.860 ден.
-25%
GUMA KROFRNA - 107cm - 36118
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-50%
RELAKSATOR - 3163
1.200 ден.2.400 ден.
1.200 ден.2.400 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA I TOP NA VODA I KOMPRESOR - 448х311х266см - 53349
29.243 ден.38.990 ден.
29.243 ден.38.990 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
-25%
VOZ IGRALNA - BESTWAY - 93537
2.393 ден.3.190 ден.
2.393 ден.3.190 ден.
-25%
PERNICKA - 67122
135 ден.180 ден.
135 ден.180 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
BAZEN - 157x46cm - 51117

BAZEN - 157x46cm - 51117

1.268 ден.1.690 ден.
Шифра на производ: 51117
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS