Најдобро продавани
Акција
-25%
TOPKA - 51sm - 31040
86 ден.115 ден.
86 ден.115 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
GUMA KROFRNA - 107cm - 36118
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
STATIVA - 137x66cm - 52123
893 ден.1.190 ден.
893 ден.1.190 ден.
-25%
МАСКА - 24037
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
-50%
TRICIKL - 8906
999 ден.2.000 ден.
999 ден.2.000 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 69 cm - 44083
563 ден.750 ден.
563 ден.750 ден.
-25%
DUSEK - 183x94sm - 43248
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
BAZEN - 152x30sm - 51103
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
BAZEN - 122x25sm - 91079
938 ден.1.250 ден.
938 ден.1.250 ден.
-25%
BOKS FIGURA - 91cm - 52152
299 ден.399 ден.
299 ден.399 ден.
-25%
DUSEK - 203х117cm - 41011
743 ден.990 ден.
743 ден.990 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
BAZEN - 170x53cm - 51048

BAZEN - 170x53cm - 51048

2.168 ден.2.890 ден.
Шифра на производ: 51048
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS