Акција
-28%
ГРЕАЛКА - 113545
1.799 MKD2.500 MKD
1.799 MKD2.500 MKD
-42%
Бисер во школка
699 MKD1.200 MKD
699 MKD1.200 MKD
-42%
ГРЕАЛКА - 117480
1.450 MKD2.500 MKD
1.450 MKD2.500 MKD
-15%
КОНВЕКТОР - 19421
2.899 MKD3.400 MKD
2.899 MKD3.400 MKD
-32%
ГРЕАЛКА - 117482
1.699 MKD2.500 MKD
1.699 MKD2.500 MKD
Бисер во школка
 • Бисер во школка
 • Бисер во школка
 • Бисер во школка
 • Бисер во школка

Бисер во школка

699 MKD1.200 MKD
Шифра на производ: 4466
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Подарете прекрасен бисер со стил. Само природата може да креира ваков совршен подарок кој ќе го воодушеви секој кој ќе го добие. Возбудата која ја креира овој подарок лежи во процесот на отварање на школката и пронаоѓањето на својот уникатен природен култивиран бисер.

Подарокот доаѓа спакуван во кутија, а дополнителната вредност и изненадување е што природниот култивиран бисер е спакуван во школка која се отвора за да се извади бисерот за потоа да се смести во приврзокот. На самата кутија се наоѓа упатство т.е. следните 4 чекори:

 1. Замислете си желба и потоа отворете ја конзервата
 2. Внимателно отворете ја школката и извадете го бисерот
 3. Едноставно изведете го приврзокот од ланчето
 4. Сместете го бисерот во приврзокот и вратете го назад на ланчето 

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

 • 046 254 389
 • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
 • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2019. UKION SHOPS