Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619
 • Рамка за слика 10619

Рамка за слика 10619

130 MKD
Шифра на производ: 10619
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

 • 046 254 389
 • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
 • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2019. UKION SHOPS