Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK 183x69 - 44033
428 ден.570 ден.
428 ден.570 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 91002
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
DUSEK 183сm х 69cm - 44044
368 ден.490 ден.
368 ден.490 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 32005
109 ден.145 ден.
109 ден.145 ден.
-25%
GUMA - 51sm - 91004
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
GUMA - 84x71sm - 36128
263 ден.350 ден.
263 ден.350 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA I TOP NA VODA I KOMPRESOR - 448х311х266см - 53349
29.243 ден.38.990 ден.
29.243 ден.38.990 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
-25%
DUSEK SO LIKOVI - 188x89 cm - 43421
1.088 ден.1.450 ден.
1.088 ден.1.450 ден.
-25%
BAZEN - 157x46cm - 51117
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
CAMEC -155sm x 93cm - 61099
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
BAZEN - 262 x 175 x 51 cm - 54006
2.624 ден.3.499 ден.
2.624 ден.3.499 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
DZIP - 11322

DZIP - 11322

299 ден.
Шифра на производ: 11322
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS