Најдобро продавани
Акција
DZIP SO POLNENJE - 8881
  • DZIP SO POLNENJE - 8881
  • DZIP SO POLNENJE - 8881

DZIP SO POLNENJE - 8881

11.200 MKD
Шифра на производ: 8881
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-DVA MOTORI
-DVA AKOMULATORI 6V 4.5AH
-DVE BRZINI ( NAPRED NAZAD)
-MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI
-MAKSIMALNA TEZINA 35KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 100x55x50cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS