Најдобро продавани
Акција
Најново
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
VELOSIPED 20" - 8834
5.400 ден.
5.400 ден.
DZIP SO POLNENJE - 8886
  • DZIP SO POLNENJE - 8886

DZIP SO POLNENJE - 8886

11.990 ден.
Шифра на производ: 8886
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-2 MOTORI
-1 AKOMULATOR 6V 7AH
-NAPRED - NAZAD
-USB,SD-CARD,MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI
-LED SVETLA
-LULANJE
-MAKSIMALNA NOSIVOST 40KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 100x55x60cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS