Најдобро продавани
Акција
-25%
КАЛОРИФЕР - 13317
599 MKD799 MKD
599 MKD799 MKD
-28%
ГРЕАЛКА - 113545
1.799 MKD2.500 MKD
1.799 MKD2.500 MKD
-42%
Бисер во школка
699 MKD1.200 MKD
699 MKD1.200 MKD
-15%
КОНВЕКТОР - 19421
2.899 MKD3.400 MKD
2.899 MKD3.400 MKD
-42%
ГРЕАЛКА - 117480
1.450 MKD2.500 MKD
1.450 MKD2.500 MKD
-34%
ГРЕАЛКА - 117478
1.450 MKD2.200 MKD
1.450 MKD2.200 MKD
-26%
ГРЕАЛКА - 117481
2.599 MKD3.500 MKD
2.599 MKD3.500 MKD
-32%
ГРЕАЛКА - 117482
1.699 MKD2.500 MKD
1.699 MKD2.500 MKD
ГРЕАЛКА - 113545

ГРЕАЛКА - 113545

1.799 MKD2.500 MKD
Шифра на производ: 113545
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS