Најдобро продавани
Акција
-25%
GUMA - 61sm - 36014
120 ден.160 ден.
120 ден.160 ден.
-25%
МАСКА - 24037
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
-25%
MUSKULI - 91038
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
BAZEN 102sm - 51024
420 ден.560 ден.
420 ден.560 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA - 295 x 199 x 130 cm - BESTWAY - 53093
5.363 ден.7.150 ден.
5.363 ден.7.150 ден.
-25%
BAZEN 183sm - 51027
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
GUMA - 51sm - 91004
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA  - 265x265x104 cm - BESTWAY - 53069
5.168 ден.6.890 ден.
5.168 ден.6.890 ден.
-25%
GUMA - 115sm - BESTWAY - 36163
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 69 cm - 44083
563 ден.750 ден.
563 ден.750 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
HEROI SET - 11269

HEROI SET - 11269

399 ден.
Шифра на производ: 11269
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS