Најдобро продавани
Акција
-44%
TRICIKL - 3173
1.999 ден.3.600 ден.
1.999 ден.3.600 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159603
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159601
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159604
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159502
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159503
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-45%
TRICIKL - 5140
1.999 ден.3.650 ден.
1.999 ден.3.650 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159504
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-56%
KLACKALKA - 8891
1.599 ден.3.600 ден.
1.599 ден.3.600 ден.
-60%
TRICIKL - 5118
799 ден.1.999 ден.
799 ден.1.999 ден.
-38%
TRICIKL - 8906
999 ден.1.599 ден.
999 ден.1.599 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.699 ден.4.800 ден.
2.699 ден.4.800 ден.
Најново
HRANILKA - 8054
  • HRANILKA - 8054
  • HRANILKA - 8054

HRANILKA - 8054

4.800 ден.
Шифра на производ: 8054
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
Седиштето се поставува на 2 висини.
Максимална тежина 25кг.
Седиштето е еко-кожа и е едноставна за чистење и одржување.
Може да се состави во 3 комбинации.
Послужавникот лесно се вади за миење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS