ИГРИ ЗА ВО ДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KLACKALKA - 8893
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 60x38x30cm -MUZIKA ..
3.699 MKD
без ДДВ: 3.699 MKD
KLACKALKA - 8892
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 62x32x40cm -MUZIKA ..
3.599 MKD
без ДДВ: 3.599 MKD
KLACKALKA - 8891
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 65x35x50cm -MUZIKA ..
3.350 MKD
без ДДВ: 3.350 MKD
-20%
MASA SO STOLCE - 10001
- маса со столче - р масата: 56 х 59 х 39см - стол: 55 х 33 х 26см. ..
1.760 MKD2.200 MKD
без ДДВ: 1.760 MKD
-20%
10001 - MASA SO STOLCE
- маса со столче - р масата: 56 х 59 х 39см - стол: 55 х 33 х 26см. ..
1.760 MKD2.200 MKD
без ДДВ: 1.760 MKD
-20%
10001 - MASA SO STOLCE
- маса со столче - р масата: 56 х 59 х 39см - стол: 55 х 33 х 26см. ..
1.760 MKD2.200 MKD
без ДДВ: 1.760 MKD
-20%
10001 - MASA SO STOLCE
- маса со столче - р масата: 56 х 59 х 39см - стол: 55 х 33 х 26см. ..
1.760 MKD2.200 MKD
без ДДВ: 1.760 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 100528 -  (4 in 1)
Детското игралиште Долу 4-во-1 се одликува со силен, здрав дизајн што го прави овој комплет со..
7.728 MKD9.660 MKD
без ДДВ: 7.728 MKD
-20%
ТРАКТОР 4
димензии: 173x52x45cм ..
3.136 MKD3.920 MKD
без ДДВ: 3.136 MKD
-20%
ТРАКТОР 3
димензии: 183х54х45см ..
3.432 MKD4.290 MKD
без ДДВ: 3.432 MKD
-20%
ТРАКТОР 2
димензии:143x51x51cм ..
3.160 MKD3.950 MKD
без ДДВ: 3.160 MKD
-20%
ТРАКТОР - 100450
Димензии: 143x51x51cм ..
3.200 MKD4.000 MKD
без ДДВ: 3.200 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 13ФТ - 13009
Trambolina 397 cm: Podloga za skakanje otporna na UV zrake Visina: 260 cm Maksimalno optere..
17.352 MKD21.690 MKD
без ДДВ: 17.352 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 10ФТ - 13005
ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 10ft (305 cm дијаметар) Максимална тежина до 120kg Одлична забава за ва..
12.392 MKD15.490 MKD
без ДДВ: 12.392 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 8ФТ - 13011
Трамболина со скалички 8ft (244 cm) Производот е погоден за сите дечиња што сакаат да се забавува..
9.912 MKD12.390 MKD
без ДДВ: 9.912 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 6ФТ - 13010
Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува. Лесно може..
9.200 MKD11.500 MKD
без ДДВ: 9.200 MKD
-20%
МАСА СО СТОЛЧЕ - 1
Карактеристики: Возраст: од 1,5 години. Вклучени: маса и 2 столчиња. Големина на табелата..
2.000 MKD2.500 MKD
без ДДВ: 2.000 MKD
-20%
ЛУЛАШКА - 1
Возраст на употреба 12+ месеци Макс. носивост 100 кг Систем за нишање на топчести лежишта Можно..
3.600 MKD4.500 MKD
без ДДВ: 3.600 MKD
-20%
КУЌАРКА - 3
- Возраст: 3+ - Погодна за внатрешна и надворешна употреба - За повеќе од едно дете - ..
4.799 MKD5.999 MKD
без ДДВ: 4.799 MKD
-20%
КУЌАРКА - 2
- Возраст: 3+ - Погодна за внатрешна и надворешна употреба - За повеќе од едно дете - ..
5.152 MKD6.440 MKD
без ДДВ: 5.152 MKD
-20%
КУЌАРКА - 1
- Возраст: 3+ - Погодна за внатрешна и надворешна употреба - За повеќе од едно дете - ..
5.152 MKD6.440 MKD
без ДДВ: 5.152 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 7
Возраст 3 + Возраст * Макс. Носивост 35 кг. * Преклопен ергономски дизајн * Лесна инсталација * ..
6.240 MKD7.800 MKD
без ДДВ: 6.240 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 6
- Возраст: 3+ - Максимална тежина: 35 кг. - Кош - Забавно и безбедно - Стилски изглед ..
6.800 MKD8.500 MKD
без ДДВ: 6.800 MKD
-20%
10008 - ЛИЗГАЛКА
Возраст: 3+ години Димензии: Висина - 107 см Должина - 199,5 см Ширина - 76 см Должина на ли..
5.600 MKD7.000 MKD
без ДДВ: 5.600 MKD

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS