КЛАЦКАЛКИ ЗА ДЕЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
КЛАЦКАЛКА ЗА ДВЕ ДЕЦА - 100846
Клацкалка за двајца – Црвена, сина и зелена За возраст: од 1-3 години Димензии: H 44,5 cm W 60 c..
2.100 ден.
без ДДВ: 2.100 ден.
КЛАЦКАЛКА ДИНО ЗА ДЕЦА - 10011
Опис на производот:- Димензии: 140 х 40 х 58 см - Супер квалитетна турска пластика - Издржливост д..
6.500 ден.
без ДДВ: 6.500 ден.
KLACKALKA - 8893
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 60x38x30cm -MUZIKA ..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.700 ден.
KLACKALKA - 8892
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 62x32x40cm -MUZIKA ..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.600 ден.
KLACKALKA - 8891
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 65x35x50cm -MUZIKA ..
3.500 ден.
без ДДВ: 3.500 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS