ЛИЗГАЛКИ ЗА ДЕЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЛИЗГАЛКА - 120622
Соодветна за возраст од 3 години. Димензии: 114 X 189 X 85 cm Монтирањето е едноставно Безбедна с..
4.700 ден.
без ДДВ: 4.700 ден.
ЛИЗГАЛКА ДИНО - 100519
Pilsan Mutlu Dino Kaydırak 06-198 Pilsan Mutlu Dino Kaydırak 06-198 ..
7.000 ден.
без ДДВ: 7.000 ден.
ЛИЗГАЛКА - 100939
Соодветна за возраст од 3 години Макс. оптоварување 35 кг Приклучок за вода Благодарение на одлик..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.990 ден.
ЛИЗГАЛКА И ЛУЛАШКА - 100917
Pilsan 06-099 лизгалка и лулашка Возраст на употреба: 3 +  Макс. Носивост: 35 кг. Сист..
12.500 ден.
без ДДВ: 12.500 ден.
ЛИЗГАЛКА - 100528 -  (4 in 1)
Детското игралиште Долу 4-во-1 се одликува со силен, здрав дизајн што го прави овој комплет со..
9.660 ден.
без ДДВ: 9.660 ден.
ЛИЗГАЛКА - 10097
Возраст 3 + Возраст * Макс. Носивост 35 кг. * Преклопен ергономски дизајн * Лесна инсталација * ..
7.800 ден.
без ДДВ: 7.800 ден.
ЛИЗГАЛКА - 10008
Возраст: 3+ години Димензии: Висина - 107 см Должина - 199,5 см Ширина - 76 см Должина на ли..
7.700 ден.
без ДДВ: 7.700 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS