Најдобро продавани
Акција
-44%
TRICIKL - 5139
2.699 ден.4.800 ден.
2.699 ден.4.800 ден.
-60%
TRICIKL - 5118
799 ден.1.999 ден.
799 ден.1.999 ден.
-45%
TRICIKL - 5140
1.999 ден.3.650 ден.
1.999 ден.3.650 ден.
-38%
TRICIKL - 5125
1.999 ден.3.200 ден.
1.999 ден.3.200 ден.
-36%
8856 - KOLA NA TURKANJE
699 ден.1.100 ден.
699 ден.1.100 ден.
-38%
TRICIKL - 5115
2.299 ден.3.700 ден.
2.299 ден.3.700 ден.
-48%
KOЛА НА ТУРКАЊЕ - 3601
419 ден.799 ден.
419 ден.799 ден.
-44%
TRICIKL - 3173
1.999 ден.3.600 ден.
1.999 ден.3.600 ден.
-38%
TRICIKL - 8906
999 ден.1.599 ден.
999 ден.1.599 ден.
-36%
8856 - KOLA NA TURKANJE
699 ден.1.100 ден.
699 ден.1.100 ден.
Најново
ЛИЗГАЛКА - 10097
  • ЛИЗГАЛКА - 10097

ЛИЗГАЛКА - 10097

7.800 ден.
Шифра на производ: 10097
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Возраст 3 + Возраст
* Макс. Носивост 35 кг.
* Преклопен ергономски дизајн
* Лесна инсталација
* Зазема помалку простор кога е преклопена, лесна за повторно инсталирање
* Стилски изглед и ергономски дизајн
* Цврст и естетски дизајн
* Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS