Најдобро продавани
Акција
-25%
MASKA BESTWAY - 24036
278 ден.370 ден.
278 ден.370 ден.
-25%
AJKULA - 183x102sm - 41405
630 ден.840 ден.
630 ден.840 ден.
-25%
BAZEN 70x30sm - 51033
368 ден.490 ден.
368 ден.490 ден.
-25%
GUMA - 61sm - 36014
120 ден.160 ден.
120 ден.160 ден.
-25%
DUSEK  - 188х71 cm - 43024
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
DUSEK - 183x69cm - 44007
345 ден.460 ден.
345 ден.460 ден.
-25%
BAZEN SO POKRIV - 94x89x79 cm - 52331
974 ден.1.299 ден.
974 ден.1.299 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 335x335sm - 58001
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
BAZEN - 157x46cm - 51117
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
-25%
MREZA ZA ODBOJKA -  244сmx64cm  - 52133
893 ден.1.190 ден.
893 ден.1.190 ден.
-25%
PERNICKA - 67006
128 ден.170 ден.
128 ден.170 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
ЛУЛАШКА - 100176

ЛУЛАШКА - 100176

1.299 ден.
Шифра на производ: 100176
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS