Најдобро продавани
Акција
-50%
SKEJBORD - 8976
499 ден.1.000 ден.
499 ден.1.000 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 335x335sm - 58001
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
BAZEN - 157x46cm - 51117
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA I TOP NA VODA I KOMPRESOR - 448х311х266см - 53349
29.243 ден.38.990 ден.
29.243 ден.38.990 ден.
-25%
BAZEN - 170x53cm - 51048
2.168 ден.2.890 ден.
2.168 ден.2.890 ден.
-25%
BAZEN -152x38sm - 57241
1.613 ден.2.150 ден.
1.613 ден.2.150 ден.
-25%
KAPA - 26025
195 ден.260 ден.
195 ден.260 ден.
-25%
MASKA BESTWAY - 22056
293 ден.390 ден.
293 ден.390 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 274x274sm - 58000
728 ден.970 ден.
728 ден.970 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 69 cm - 44083
563 ден.750 ден.
563 ден.750 ден.
-25%
CAMEC -155sm x 93cm - 61099
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
VOZ IGRALNA - BESTWAY - 93537
2.393 ден.3.190 ден.
2.393 ден.3.190 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
ЛУЛАШКА - 10095

ЛУЛАШКА - 10095

2.599 ден.
Шифра на производ: 10095
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS