ТРАМБОЛИНИ ЗА ДЕЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТРАМБОЛИНА - 6ФТ - 13010
Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува. Лесно може..
11.190 ден.
без ДДВ: 11.190 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS