ЏИП СО ПОЛНЕЊЕ - 8156

ЏИП СО ПОЛНЕЊЕ - 8156

16.500 MKD
Шифра на производ: 8156
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-EDNA BOJA : PRTOKALEVA
-PET MOTORI
-EDEN AKOMULATOR 12V 1500AH
-EDNA BRZINA
-USB,RADIO,SD-CARD,BLUETOOTH
-NAMENET ZA VOZRAST DO 12GODINI
-LED SVETLA
-ZMIGAVCI NA VOLAN,LULANJE
-DIGITALNA TABLA (KILOMETRAZA)
-MAKSIMALNA TEZINA 90KG
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-DIMENZII : 140x90x75sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS