Најдобро продавани
Акција
-18%
VELOSIPED 12" 3103
2.800 MKD3.400 MKD
2.800 MKD3.400 MKD
-29%
KOLICKA -  5172
1.699 MKD2.400 MKD
1.699 MKD2.400 MKD
-29%
TRICIKL - 5115
2.400 MKD3.400 MKD
2.400 MKD3.400 MKD
-25%
TROTINET - 8944
599 MKD800 MKD
599 MKD800 MKD
-19%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8811
6.500 MKD8.000 MKD
6.500 MKD8.000 MKD
-43%
VELOSIPED 20" - 8007
4.599 MKD8.000 MKD
4.599 MKD8.000 MKD
-39%
KREVETCE - 3166
2.999 MKD4.900 MKD
2.999 MKD4.900 MKD
-17%
MOTOR SO POLNENJE - 8120
4.999 MKD6.000 MKD
4.999 MKD6.000 MKD
KARTING SO PEDALI - 8880
  • KARTING SO PEDALI - 8880

KARTING SO PEDALI - 8880

4.600 MKD
Шифра на производ: 8880
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
DIMENZII:80x60x50cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS