Најдобро продавани
Акција
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159604
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-45%
TRICIKL - 5140
1.999 ден.3.650 ден.
1.999 ден.3.650 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159602
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159503
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-38%
TRICIKL - 5115
2.299 ден.3.700 ден.
2.299 ден.3.700 ден.
-56%
KLACKALKA - 8891
1.599 ден.3.600 ден.
1.599 ден.3.600 ден.
-38%
TRICIKL - 8906
999 ден.1.599 ден.
999 ден.1.599 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159603
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.699 ден.4.800 ден.
2.699 ден.4.800 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159501
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-56%
KLACKALKA - 8892
1.599 ден.3.599 ден.
1.599 ден.3.599 ден.
-44%
TRICIKL - 3173
1.999 ден.3.600 ден.
1.999 ден.3.600 ден.
Најново
KLACKALKA - 8892

KLACKALKA - 8892

1.599 ден.3.599 ден.
Шифра на производ: 8892
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:

-DIMENZII : 62x32x40cm
-MUZIKA

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS