Најдобро продавани
Акција
Најново
LULASKA - 100680
4.999 ден.
4.999 ден.
TRICIKL - 100959
1.550 ден.
1.550 ден.
LIZGALKA - 10009
8.490 ден.
8.490 ден.
LIZGALKA - 100555
4.100 ден.
4.100 ден.
LIZGALKA - 120622
4.700 ден.
4.700 ден.
КУЌАРКА - 100743

КУЌАРКА - 100743

7.800 ден.
Шифра на производ: 100743
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS