Најдобро продавани
Акција
-30%
DZIP SO POLNENJE - 8885
8.393 MKD11.990 MKD
8.393 MKD11.990 MKD
-30%
KOLA NA TURKANJE - 8895
1.399 MKD1.999 MKD
1.399 MKD1.999 MKD
-25%
122535 - VELOSIPED 29 PARID RIO LIME DISK
9.743 MKD12.990 MKD
9.743 MKD12.990 MKD
-30%
KOLICKA - 3160
1.960 MKD2.800 MKD
1.960 MKD2.800 MKD
-30%
DZIP SO MOTORI - 11523
245 MKD350 MKD
245 MKD350 MKD
-30%
BAGERI SET - 11471
189 MKD270 MKD
189 MKD270 MKD
-30%
KOLA NA TURKANJE - 8889
839 MKD1.199 MKD
839 MKD1.199 MKD
-30%
DZIP - 11455
546 MKD780 MKD
546 MKD780 MKD
-25%
122521 - VELOSIPED 24 RAPID BOOSTER BLACK
7.493 MKD9.990 MKD
7.493 MKD9.990 MKD
-30%
HEROJ - 11299
349 MKD499 MKD
349 MKD499 MKD
-25%
122530 - VELOSIPED 27.5 RAPID BOGATA BLUE DISK + AM
9.743 MKD12.990 MKD
9.743 MKD12.990 MKD
-30%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8133
6.299 MKD8.999 MKD
6.299 MKD8.999 MKD
Најново
-30%
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984
10.360 MKD14.800 MKD
10.360 MKD14.800 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
10008 - ЛИЗГАЛКА
  • 10008 - ЛИЗГАЛКА
  • 10008 - ЛИЗГАЛКА

10008 - ЛИЗГАЛКА

6.800 MKD
Шифра на производ: 1-1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Возраст: 3+ години


Димензии: Висина - 107 см
Должина - 199,5 см
Ширина - 76 см
Должина на лизгалка - 155 см

Макс. Носечки капацитет: 35 кг.

Лесна инсталација
Забавна и безбедна

Скали за искачување
Внатрешна и надворешна употреба
Стилски изглед и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS