Најдобро продавани
Акција
-25%
GUMA - 51sm - 91004
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA  - 265x265x104 cm - BESTWAY - 53069
5.168 ден.6.890 ден.
5.168 ден.6.890 ден.
-25%
BAZEN - 61x15cm - 51061
233 ден.310 ден.
233 ден.310 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 76 cm - 44013
443 ден.590 ден.
443 ден.590 ден.
-25%
FILTER BESTWAY - 58012
240 ден.320 ден.
240 ден.320 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 91002
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
BAZEN 102sm - 51024
420 ден.560 ден.
420 ден.560 ден.
-25%
KAPA - 26025
195 ден.260 ден.
195 ден.260 ден.
-25%
DUSEK - 183x69cm - 44007
345 ден.460 ден.
345 ден.460 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
MASKA BESTWAY - 22056
293 ден.390 ден.
293 ден.390 ден.
-50%
RELAKSATOR - 3163
1.200 ден.2.400 ден.
1.200 ден.2.400 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
LULASHKA - 124120

LULASHKA - 124120

5.490 ден.
Шифра на производ: 124120
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS