Најдобро продавани
Акција
-30%
HRANILKA - 8054
3.920 MKD5.600 MKD
3.920 MKD5.600 MKD
-30%
KOLICKA - 3160
1.960 MKD2.800 MKD
1.960 MKD2.800 MKD
-25%
122530 - VELOSIPED 27.5 RAPID BOGATA BLUE DISK + AM
9.743 MKD12.990 MKD
9.743 MKD12.990 MKD
-30%
FIGURI SET - 11507
378 MKD540 MKD
378 MKD540 MKD
-30%
DINOSAURUS - 11339
279 MKD399 MKD
279 MKD399 MKD
-30%
HILIHOPTER SO AVTOBUS - 11492
154 MKD220 MKD
154 MKD220 MKD
-30%
DOKTOR SET - 11529
266 MKD380 MKD
266 MKD380 MKD
-30%
JADICA SET - 11458
1.190 MKD1.700 MKD
1.190 MKD1.700 MKD
-30%
DINOSAURUS - 11530
349 MKD499 MKD
349 MKD499 MKD
-30%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8133
6.299 MKD8.999 MKD
6.299 MKD8.999 MKD
-25%
122533 - VELOSIPED 28 RAPID LADY GREEN
9.368 MKD12.490 MKD
9.368 MKD12.490 MKD
-30%
KOLI SET - 11254
279 MKD399 MKD
279 MKD399 MKD
Најново
-30%
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984
10.360 MKD14.800 MKD
10.360 MKD14.800 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
10001 - MASA SO STOLCE

10001 - MASA SO STOLCE

2.200 MKD
Шифра на производ: 10001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- маса со столче

- р масата: 56 х 59 х 39см

- стол: 55 х 33 х 26см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS