Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK - 198x93x84cm - 43130
3.368 ден.4.490 ден.
3.368 ден.4.490 ден.
-29%
MASA SO STOLCE - 8890
1.999 ден.2.800 ден.
1.999 ден.2.800 ден.
-25%
GUMA - 115sm - BESTWAY - 36163
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA I TOP NA VODA I KOMPRESOR - 448х311х266см - 53349
29.243 ден.38.990 ден.
29.243 ден.38.990 ден.
-25%
MASKA BESTWAY - 22059
218 ден.290 ден.
218 ден.290 ден.
-41%
TROTINET - 5167
999 ден.1.700 ден.
999 ден.1.700 ден.
-25%
GUMA 91sm -  BESTWAY - 36084
374 ден.499 ден.
374 ден.499 ден.
-25%
GUMA - 27x15cm - 36013
109 ден.145 ден.
109 ден.145 ден.
-25%
DUBAK GUMA - 69sm - 32096
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
-25%
SET ZA CISTENJE BAZEN - 58013
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 335x335sm - 58001
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
BAZEN - 157x46cm - 51117
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
MASA SO STOLCE - 8890

MASA SO STOLCE - 8890

1.999 ден.2.800 ден.
Шифра на производ: 8890
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
100x75x50

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS