Најдобро продавани
Акција
-35%
Багер на туркање 8081
1.699 MKD2.600 MKD
1.699 MKD2.600 MKD
-14%
Велосипед 28" 8065
7.499 MKD8.700 MKD
7.499 MKD8.700 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - Q
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-11%
Велосипед 26" 8064
8.799 MKD9.900 MKD
8.799 MKD9.900 MKD
-23%
Трицикл 5115
2.299 MKD3.000 MKD
2.299 MKD3.000 MKD
-24%
Трицикл 5139
2.899 MKD3.800 MKD
2.899 MKD3.800 MKD
-23%
Велосипед 26" 3139
4.999 MKD6.500 MKD
4.999 MKD6.500 MKD
-23%
Кола на туркање 8927
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-25%
Велосипед 26" 3148
8.500 MKD11.400 MKD
8.500 MKD11.400 MKD
-28%
Автомобил со полнење 8043
5.800 MKD8.000 MKD
5.800 MKD8.000 MKD
Маса со столче 8020

Маса со столче 8020

2.199 MKD
Шифра на производ: 8020
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS