Најдобро продавани
Акција
-23%
Велосипед 26" 3139
4.999 MKD6.500 MKD
4.999 MKD6.500 MKD
-20%
Трицикл 5132
1.750 MKD2.200 MKD
1.750 MKD2.200 MKD
-27%
Лизгалка 10863
1.999 MKD2.750 MKD
1.999 MKD2.750 MKD
-23%
Автомобил со полнење 8034
4.899 MKD6.400 MKD
4.899 MKD6.400 MKD
-23%
Трицикл 5115
2.299 MKD3.000 MKD
2.299 MKD3.000 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - C
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-10%
Велосипед 26" FERRARI 8066
15.299 MKD16.990 MKD
15.299 MKD16.990 MKD
-25%
Велосипед 26" 3148
8.500 MKD11.400 MKD
8.500 MKD11.400 MKD
-10%
Велосипед 26" BMW 8067
15.299 MKD16.990 MKD
15.299 MKD16.990 MKD
-35%
Багер на туркање 8081
1.699 MKD2.600 MKD
1.699 MKD2.600 MKD
Маса со столче 8021

Маса со столче 8021

1.999 MKD
Шифра на производ: 8021
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS