Најдобро продавани
Акција
Најново
VELOSIPED 20" - 88822
6.499 ден.
6.499 ден.
VELOSIPED 20" - 88822
6.499 ден.
6.499 ден.
VELOSIPED 16" - 88822
5.990 ден.
5.990 ден.
VELOSIPED 16" - 88822
5.990 ден.
5.990 ден.
VELOSIPED 12" - 88821
5.599 ден.
5.599 ден.
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984

MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984

14.400 ден.
Шифра на производ: 8984
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-DVA MOTORI
-EDEN AKUMULATOR 12V 7AH
-DVE BRZINI(NAPRED NAZAD)
-LED SVETLA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 10
-MASIMALNA NOSIVOST 50kg
-LULAJNE
-DIMENZII : 160x75x83sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS