ОПРЕМА ЗА БЕБИЊА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ДУБАК - 8961
KARAKTERISTIKI: -DVE BOI: SINA I ROZOVA   ..
1.650 MKD
без ДДВ: 1.650 MKD
ДУБАК - 8960
KARAKTERISTIKI: -DVE BOI: SINA I ROZOVA   ..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.599 MKD
Дубак - 5133
димензии: 63x50x52 ..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.199 MKD
Кола на туркање 8927
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Кола на туркање 8926 - Q
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.550 MKD
Кола на туркање 8926 - М
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Кола на туркање 8926 - C
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Количка 5173
Достапна во 5 бои. ..
1.699 MKD
без ДДВ: 1.440 MKD
Хранилка 8054
Наменета за деца од 6 до 36 месеци. Седиштето се поставува на 2 висини. Максимална ..
4.800 MKD
без ДДВ: 4.068 MKD

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS