Најдобро продавани
Акција
Најново
8992 - DZIP SO POLNEJNE
15.999 ден.
15.999 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
8991 - DZIP SO POLNEJNE
10.500 ден.
10.500 ден.
HRANILKA - 8054
  • HRANILKA - 8054
  • HRANILKA - 8054

HRANILKA - 8054

4.800 ден.
Шифра на производ: 8054
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
Седиштето се поставува на 2 висини.
Максимална тежина 25кг.
Седиштето е еко-кожа и е едноставна за чистење и одржување.
Може да се состави во 3 комбинации.
Послужавникот лесно се вади за миење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS